כל השיטות להדברת מזיקים בבית ובחצר

עונת הקיץ כבר מתחילה ואיתה מגיעים כל החבורה הלא כל כך סימפטית וביניהם הג'וקים, העכברים, החולדות, ואפילו נחשים. כולם נקראים בשם מזיקים וכולם אינם אורחים רצויים בתוך הבית.הם מעבירים דרכם מחלות ועוקצים ואינם אסתטים מכל הבחינות אז מה עושים כאשר נתקלים באורחים מסוג זה כיצד ניתן להתמודד איתם?

נביא כאן כמה שיטות ביתיות כיד אםשר להימנע ממזיקים שונים.

דבר ראשון יש לשמור על נקיון לא להשאיר שאריות של אוכל או פירורים על הרצפה או בכל מיני מקומות בבית פירורים אלו מזמינים את רוב המזיקים לבקר אצלנו בבית היות ולרוב המזיקים יש חוש ריח מפותח והם אשפים במציאת אוכל שאריות ופירורים תמיד ימשכו אותם ויקראו להם וכשקוראים להם הם באים.

הג'וקים או בשמם העברי תקינים הם היצורים בעל כח השרדות מהגבוהים ביותר ידוע שתיקן יכול לשרוד אפילו פצצת אטום שטיפת הבית עם חומץ הדרים או אקונומיקה מסוגלת להרחיק את הג'וקים \תיקנים מהבית.

נמלים הם גם מסוג המזיקים הלא נעימים שנתקלים בהם בבית המנלים כמו חבריהם התיקנים מגיעים לחפש אוכל כמובן שהעצה של נקיון הבית תועיל למניעת משיכה של נמלים הנמלים אינם סובלות ריחות מסוימים ולכן ניתן להשתמש בשמן מנטה או רוזמרין כדי להרחיק נמלים מהבית.

עכברים וחולדות אלו כבר מזיקים הרבה יותר גדולים ונימנים על משפחת המכרסמים הם יכרסמו את דרכם כדי להגיע לאוכל החולדות והעכברים י\כולים לכרספ כמעט כל דבר אפילו לעבור דרך קירות באמצעות כרסום. הם מעבירים מחלות ומסוכנים מאוד לבני האדם משיכה של עכבר או חולדה יכולה להיות קטלנית ביותר ניתן להניח מלכודות כדי ללוכדם ומלעשה גם במקרים של עכברים וחולדות יכול להימנע על ידי שמירה על נקיון ניתן להניח מלכודות שונות בכל מיני מקומות בבית וללכוד את העכברים.

נחשים לאחרונה מפגשים עם נחשים נהיו יותר ויותר פופולאריים בכל מניני מקומות הסיבה היא כיון שהרב  שטחים שהיו בעבר שטחי חקלאות הפכו להיות מיושבים ועירונים כתוצאה מכך הנחשים הגיעו גם לעיר מפגש עם נחש עלול להיגמר לא טוב על מנת להימנע מנחשים בבית יש צורך לנקות את כל ערימות הזבל הנמצאים באיזור או כל מינ ערימות של חפצים ישניפ כל אלו נותנים לנחשים מקום מזתור ושם הם יכולים לגדול ולחיות . במקרה של נשיכה מנחש יש לפעול לפי ההוראות הרפואיות ניתן למצוא מדריך לנשיכת נחש באתר קופ"ח מכבי

כל השיטות הללו הם שיטות ביתיות ללא שימוש בחומרי הדברה חשוב לזכור כי ישנם כל מיני חומרי הדברה הנמכרים בחנויות השונות ובסופרים כל אלו הם חומרים רעילים במיוחד וכבר ישנם מחקרים המראים כי חומרי הדברה ביתיים עלולים לגרום לסרטן אצל ילדים.

ברוב המקרים שי\השיטות הביתיות אינם מועילות כל כך במלחמה נגד המזיקים בנוסף שימוש בחומרי הדברה ביתיים מסוכנת אף היא וגם היא ברוב המקרים אינה מועילה וכמובן ששימוש בחומרי הדברה אינם יעילים נגד מזיקים גדולים מסוג עברים חולדות ונחשים במקרים אלו חובה לקרוא לחברת הדברות מקצועית

ההמלצה הטובה ביותר היא להזמין חברת הדברה מקצועית על מנת למגר את תופעת המזיקים בבית על סוגיה השונים על ידי הזמנת חברת הדברות בעיית המזיקים נפטרת לחלוטין ולצמיתות. הסתייעות בחברת הדברות היא הפתרון הטוב והמועיל ביותר.

סובלים ממזיקים? התייעצו עוד היום עם חברת הדברות >>>

 

 

 

 

 

1 comment

  1. קיבלתי הצעת מחיר של 680 שקלים כולל מעמ עבור 240מ דירה(כולל גג ), האם זה נראה לכם מחיר סביר?

Comments are closed.